Zde si můžete sjednat pronájem kočáru s koňským spřežením pro jízdu na svatbu v obcích Vamberk, Doudleby nad Orlicí, Potštejn, Rychnov nad Kněžnou ...

koně na svatbu - jízdy v kočáře s koňským spřežením

RancVam243w.jpg
RancVam NaHradeW.jpg
RancVam HradPotstejnW.jpg
Ranč Sedící kůň
Merklovice 1, Vamberk
okres Rychnov nad Kněžnou

Telefon: 777 176 154
ranchsedicikun@seznam.cz

 
Užitečné odkazy
Zvětšit

Zvětšit

Do kočáru se pohodlně usadí snoubenci / novomanželé, a může s nimi zároveň cestovat i družička s mládencem.

Koňský ranč Vamberk, Merklovice - koně s kočárem na svatbu

Koňský ranč Vamberk, Merklovice - koně s kočárem na svatbu
Chcete přijet na obřad kočárem taženým párem koní? Takovou nevšední svatební jízdu v kočáře Vám na Rychnovsku poskytnou koně manželů Tomkových, kteří mají Ranč Sedící kůň v Merklovicích u Vamberka. Fiakr Josef Tomek se svým rekonstruovaným otevřeným historickým kočárem se zeleným čalouněním a stahovací střechou taženým koňským spřežením lze pronajmout pro odvoz nejlépe na zámek v Potštejně i hrad Potštejn, na zámek Doudleby nad Orlicí, a na obřad ve Vamberku. Na některá další místa je nutné koně i kočár přepravit auty, a tak Vás koňský kočár Tomkových odveze i na zámek Kostelec nad Orlicí, zámek Častolovice, zámek Rychnov nad Kněžnou, nebo před Hotel Studánka u Rychnova nad Kněžnou.
Zde si můžete sjednat pronájem kočáru pro odvoz na sňatek, svatební fotografování v kočáře, a na cestu na svatební hostinu. Svatební kočár vkusně vyzdobí dle dohody a přání snoubenců. Hledáte-li tedy kočího, nebo tzv. vozku na svatbu v regionu Rychnovsko napište níže termín svatby a další údaje o svatební cestě, a poté nejlépe následující den telefonicky kontaktujte paní Dagmar Tomkovou z ranče Sedící kůň Merklovice 1, Vamberk. Splňte si svůj sen o pohádkové svatbě.
AutoVeteran.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one